ZAKONCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Zakończenie roku szkolnego w Zespole Placówek Oświatowych w Warzynie Pierwszym

22 czerwca 2018r. odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/2018 . Wśród zaproszonych gości byli rodzice, dyrekcja, pracownicy szkoły, nauczyciele oraz przedstawiciele władz samorządowych.

Uczniowie klasy VII przedstawili program artystyczny pod kierunkiem p.Edyty Capigi.

Pan dyrektor Robert Capiga przypomniał naszym absolwentom najważniejsze wydarzenia z życia szkoły oraz podziękował za wspólnie spędzone lata.

Kolejnym punktem programu było wręczenie uczniom kl.VII z najwyższą średnią Statuetek Najlepszego Ucznia roku 2017/18.

Otrzymali je:

• Monika Arabska

• Wiktoria Borowska

Rodzice ich natomiast otrzymali listy gratulacyjne i podziękowania.

Choć wszyscy z niecierpliwością czekali na upragnione wakacje, to jednak trudno było rozstać się z przyjaciółmi, nauczycielami i szkołą. Niejednemu zakręciła się łezka w oku!

• ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W WARZYNIE PIERWSZYM
    WARZYN PIERWSZY 95